Bestuur

Voorzitter Giel Smits (voorzitter@focus07.nl)
  Algemene zaken 
  Externe communicatie
  Interne communicatie
  Veiligheid
Secretaris Harm Bodewes (secretaris@focus07.nl)
  Ledenadministratie 
  Vrijwilligers 
  Sponsoirng
Penningmeester  John Copier (penningmeester@focus07.nl) 
  Financiën 
  Inning contributie
  Verzekeringen 
Jeugd- en dameszaken  Sandra Coenmans (jeugdcommissie@focus07.nl) 
  Jeugdcommissie
  Dames
  Toernooien 
  Activiteitencommissie 
Technische zaken  Jos van Miltenburg (tc@focus07.nl) 
  Technische commissie 
  Scouting en indeling
  Samenwerkingsverbanden
  Medische begeleiding
Wedstrijd-/facilitaire zaken  Patrick Barten (wedstrijdzaken@focus07.nl)
  Wedstrijdsecretariaat
  Scheidsrechters 
  Trainingsmaterialen 
  Teamkleding 
Accommodatie zaken  Frank Kerstens (accommodatie@focus07.nl)
  Onderhoud en Beheer accommodatie
  Verhuur accommodatie 
  ICT en telefonie 
Kantine zaken  Berry Vermeeren (kantine@focus07.nl)
  Kantinecommissie
  Vergunningen, naleving wet- en regelgeving 
  Inkoop 
  Feestcommissie

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!