Bestuur

giel.jpg Voorzitter Giel Smits (voorzitter@focus07.nl)
Algemene zaken
Sponsoring
Veiligheid
harm1.jpg Secretaris Harm Bodewes (secretaris@focus07.nl)
Ledenadministratie
Vrijwilligers
Externe communicatie
Interne communicatie
john.jpg Penningmeester  John Copier (penningmeester@focus07.nl) 
Financiën
Inning contributie
Verzekeringen
sandra.jpg Jeugd- en dameszaken  Sandra Coenmans (jeugdcommissie@focus07.nl) 
Jeugdcommissie
Dames
Toernooien
Activiteitencommissie
jos.jpg Technische zaken  Jos van Miltenburg (tc@focus07.nl) 
Technische commissie
Scouting en indeling
Samenwerkingsverbanden
Medische begeleiding
patrick.jpg Wedstrijd-/facilitaire zaken  Patrick Barten (wedstrijdzaken@focus07.nl)
Wedstrijdsecretariaat
Scheidsrechters
Trainingsmaterialen
Teamkleding
frank.jpg Accommodatie zaken  Frank Kerstens (accommodatie@focus07.nl)
Onderhoud en Beheer accommodatie
Verhuur accommodatie
ICT en telefonie
berry.jpg Kantine zaken  Berry Vermeeren (kantine@focus07.nl)
Kantinecommissie
Vergunningen, naleving wet- en regelgeving
Inkoop
Feestcommissie
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!