• Trainingsschema 2019-2020

    Maandag Veld 1a Veld 1b Veld 2a Veld 2b Veld 3a Veld 3b  Veld 4a Veld 4b
    16:00                
    16:30 JO8-1/JO8-2   Breedte           
    17:00 JO8-1/JO8-2   JO8-JO9          
    17:30 JO8-1/JO8-2 JO13-1 Breedte  JO12-1 / JO12-2 JO9-1 / JO9-2 JO11-3 JO10-1/ JO10-2  
    18:00 JO11-1 / JO11-2 JO13-1 JO10-JO12 JO12-1 / JO12-2 JO9-1 / JO9-2 JO11-3 JO10-1/ JO10-2  
    18:30 JO11-1 / JO11-2 JO13-1 JO10-JO12 JO12-1 / JO12-2 JO9-1 / JO9-2 JO11-3 JO15-4 JO13-2
    19:00 JO15-1 JO15-2 JO17-1 MO15-1 JO14-2 MO19-1 JO15-4 JO13-2
    19:30 JO15-1 JO15-2 JO17-1 MO15-1 JO14-2 MO19-1 JO15-4 JO13-2
    20:00 JO15-1 JO15-2 JO17-1 MO15-1 JO14-2 MO19-1 JO15-3 JO16-1
    20:30 JO19-1 JO19-2   JO19-3     JO15-3 JO16-1 
    21:00 JO19-1 JO19-2   JO19-3        JO16-1 
    21:30 JO19-1 JO19-2   JO19-3         
    22:00                
                     
    Dinsdag Veld 1a Veld 1b Veld 2a Veld 2b Veld 3a Veld 3b  Veld 4a Veld 4b
    16:00                
    16:30                
    17:00                
    17:30 JO11-1 / JO11-2 JO10-1/ JO10-2   JO12-1 / JO12-2        
    18:00 JO11-1 / JO11-2 JO10-1/ JO10-2   JO12-1 / JO12-2        
    18:30 Keeperstraining JO10-1/ JO10-2 MO17-1 JO12-1 / JO12-2        
    19:00 Jeugd JO15-2 MO17-1 JO15-1 JO14-1 JO15-3    
    19:30   JO15-2 MO17-1 JO15-1 JO14-1 JO15-3    
    20:00   JO15-2 VR1 JO15-1 JO14-1 JO15-3   JO16-1
    20:30 ZA1   VR1 ZA2     ZA4 JO16-1
    21:00 ZA1   VR1 ZA2     ZA4  
    21:30 ZA1     ZA2     ZA4  
    22:00                
                     
    Woensdag Veld 1a Veld 1b Veld 2a Veld 2b Veld 3a Veld 3b  Veld 4a Veld 4b
    15:00                
    15:30                
    16:00                
    16:30 Breedte               
    17:00 JO8-JO9              
    17:30 JO8-JO9 Breedte   JO9-1        
    18:00 JO11-1 JO10-12   JO9-1        
    18:30 JO11-1 JO10-12   JO15-4        
    19:00 JO11-1  JO17-1 MO19-1 JO15-4   JO13-1 MO15-1 JO14-1
    19:30 Keeperstraining JO17-1 MO19-1 JO15-4   JO13-1 MO15-1 JO14-1
    20:00 Jeugd JO17-1 MO19-1 ZA5 JO16-1 JO13-1 MO15-1 JO14-1
    20:30 Keeperstraining ZA3 ZA6 ZA5 JO16-1 JO19-2 ZA7 JO19-3
    21:00 Senioren ZA3 ZA6 ZA5 JO16-1 JO19-2 ZA7 JO19-3 
    21:30   ZA3 ZA6     JO19-2 ZA7 JO19-3 
    22:00                
                     
    Donderdag Veld 1a Veld 1b Veld 2a Veld 2b Veld 3a Veld 3b  Veld 4a Veld 4b
    16:00                
    16:30                
    17:00                
    17:30 JO11-1 / JO11-2 JO10-1/ JO10-2 JO9-1 / JO12-2     JO15-3    
    18:00 JO11-1 / JO11-2 JO10-1/ JO10-2 JO9-1 / JO12-2   JO12-3/JO12-4 JO15-3    
    18:30 JO11-1 / JO11-2 JO10-1/ JO10-2 JO9-1 / JO12-2   JO12-3/JO12-4 JO15-3 JO12-2 MO17-1
    19:00 JO15-1 JO15-2 JO13-1 JO13-2 JO12-3/JO12-4   JO12-2 MO17-1
    19:30 JO15-1 JO15-2 JO13-1 JO13-2     JO12-2 MO17-1
    20:00 JO15-1 JO15-2 JO13-1 JO13-2       VR1
    20:30 ZA1   JO19-1 ZA2 ZO2 ZO3 ZA4 VR1
    21:00 ZA1   JO19-1 ZA2 ZO2 ZO3 ZA4 VR1
    21:30 ZA1   JO19-1 ZA2 ZO2 ZO3 ZA4  
    22:00                
                     
    Vrijdag Veld 1a Veld 1b Veld 2a Veld 2b Veld 3a Veld 3b  Veld 4a Veld 4b
    16:00                
    16:30                
    17:00     JO14-2          
    17:30     JO14-2          
    18:00                
    18:30                
    19:00                
    19:30                
    20:00                
    20:30                
    21:00                
    21:30                
    22:00