• Focus 07 JO13-2007-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Linden, Bobberd van derOverige stafTeammanager
    Sulzycki, JacekOverige stafTeammanager
    Vogel, DavidTechnische stafTrainer
    Zwaak, MarcelTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    25 mei. 08:30JSV Nieuwegein JO13-2007-1 - Focus 07 JO13-2007-1Sportpark Galecop - JSV Nieuwveld 6
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.SDO JO13-2007-1 - JO13-2007-17 - 2
    18 mei.JO13-2007-1 - FC Weesp JO13-2007-15 - 1
  • Poulestanden Focus 07 JO13-2007-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVIJ JO13-2007-13300192179
    2JO13-2007-132018806
    3Brederodes JO13-2007-13102312-93
    4Geinoord N'gein JO13-2007-1300319-80

    Poulestanden Focus 07 JO13-2007-1 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roda'46 JO13-2007-111100160154530
    2DESTO JO13-2007-11191149173228
    3CDW JO13-2007-11281345261925
    4JO13-2007-11171341202122
    5Hercules JO13-2007-1 970254124221
    6UVV JO13-2007-1105142528-316
    7Delta Sports JO13-2007-1115153035-516
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1115062322115
    9Brederodes JO13-2007-1125072545-2015
    10PVCV JO13-2007-2113171937-1810
    11Jonathan JO13-2007-2112181640-247
    12JSV Nieuwegein JO13-2007-110118841-334
    13VVZA JO13-2007-11200121673-570

    Poulestanden Focus 07 JO13-2007-1 (B3810 Onder 13 beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonathan JO13-2007-111007163
    2JO13-2007-1100117-60

    Poulestanden Focus 07 JO13-2007-1 (0257 Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC De Bilt JO13-2007-1990050123827
    2SDO JO13-2007-198014573824
    3Altius JO13-2007-1951333181516
    4Sporting Almere JO13-2007-1951330181216
    5JO13-2007-195042520515
    6JSV Nieuwegein JO13-2007-194141915413
    7Brederodes JO13-2007-193151927-810
    8Geinoord N'gein JO13-2007-1103161620-410
    9UVV JO13-2007-193061343-309
    10PVCV JO13-2007-291261035-255
    11FC Weesp JO13-2007-190181055-451
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Helmond, TimTeamspeler
    Leenders, PeerTeamspeler
    Linden, Max van derTeamspeler
    Maanen, Tijn vanTeamspeler
    Meijden, Levi van derTeamspeler
    Mondt, RickTeamspeler
    Raamsdonk, Matthijs vanTeamspeler
    Smits, LuukTeamspeler
    Sulzycki, DamianTeamspeler
    Timmer, GuusTeamspeler
    Zwaak, JoramTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.