• Focus '07 5 VE zaterdag speeldag man

  • Rijschema

    GROEPNAAM1NAAM2NAAM3NAAM4NAAM5NAAM6
    1VidarJorisMikeDavidHugoDevon
    2LucasKoenMartijnNoahMaxLars
    3DaanTwanAugustTimoSamuelJoris v A
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 nov. 12:00Focus '07 5 - Vreeswijk 3
    30 nov. 14:25Meern De 8 - Focus '07 5
    7 dec. 12:45Houten 6 - Focus '07 5
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 nov.Geinoord Nieuwegein 4 - Focus '07 55 - 1
  • Poulestanden Focus '07 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geinoord Nieuwegein 476102581719
    2Faja Lobi KDS 485121913616
    3Brederodes 3743026141215
    4Meern De 8641126141213
    5Vreeswijk 3741229171213
    6Houten 674031711612
    7SCH '44 583141815310
    8IJFC 86231111109
    9OSM '75 482061630-146
    10Lopik 38026937-282
    11Focus '07 56015824-161
    12DWSV 340041323-100

    Poulestanden Focus '07 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CDW 33210143117
    2VVA Achterberg 33210144107
    3DVSA 23102319-163
    4Focus '07 5300349-50
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Smits, LaurensOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.