• Focus '07 4 VE zaterdag speeldag man

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Focus '07 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVSU 316121351272437
    2EDO (U) 716110545252033
    3DHSC 1016102439211832
    4Odin 61693436211530
    5IJFC 7169253526929
    6Bilt De FC 7168084236624
    7VSC 6167362936-724
    8Hercules 7155373045-1518
    9Houten 5145183131016
    10Rivierwijkers 6153392246-2412
    11Focus '07 41632112848-2011
    12PVC 21612131642-265

    Poulestanden Focus '07 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Focus '07 422005236
    2CDW 4210110553
    3Candia '66 42002311-80

    Poulestanden Focus '07 4 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CDW 311006513
    2Focus '07 4100156-10
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Poortvliet, Mike vanOverige stafTeammanager
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.