• Focus '07 4 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Poortvliet, Mike vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumVertrektijdVerzameltijdWedstrijdAccommodatieVeldDetails
    21 mei. 19:30Soest SO 2 - Focus '07 4Sportpark "Bosstraat-Oost"veld 1 SO Soest
    25 mei. 14:00Hees 3 - Focus '07 4Sportpark Verl oude Utrseweg- Heesveld 2
    28 mei. 19:30Focus '07 4 - Gooi 't sc 3Sportpark Parijsch1e veld kg/licht
    1 jun. 09:00Eemdijk 5 - Focus '07 4Sportpark De Vinkenveld 2
    4 jun. 19:30Focus '07 4 - Altius 6Sportpark Parijsch1e veld kg/licht
    8 jun. 13:45Focus '07 4 - Hees 3Sportpark Parijsch1e veld kg/licht
    11 jun. 19:30SEC 2 - Focus '07 4Sportpark "Bosstraat-West"veld 2
    15 jun. 13:45Focus '07 4 - VVZ '49 5Sportpark Parijsch1e veld kg/licht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.Focus '07 4 - IJsselmeervogels 63 - 0
    14 mei.Gooi 't sc 3 - Focus '07 42 - 2
    18 mei.Focus '07 4 - Eemnes 43 - 0
  • Poulestanden Focus '07 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSC 320162282196350
    2IJsselmeervogels 620124479473240
    3Hees 319123459352439
    4Soest SO 220123563323139
    5Eemnes 421122786464038
    6Loosdrecht 419103652401233
    7VVZ '49 5208397070027
    8Eemdijk 51961123864-2619
    9Focus '07 4145272834-617
    10Altius 61832133470-3611
    11SEC 21821152586-617
    12Gooi 't sc 318121534107-735

    Poulestanden Focus '07 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geinoord Nieuwegein 43300111109
    2DVSA 2320111836
    3Delta Sports '95 FC 43102813-53
    4Focus '07 43003412-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Akker, Robert Jan van denTeamspeler
    Brinkhuis, JochemTeamspeler
    Oosterwolde, HristoTeamspeler
    Poortvliet, Mike vanTeamspeler
    Poortvliet, Roy vanTeamspeler
    Rek, Jip deTeamspeler
    Rooijen, Nick vanTeamspeler
    Sliedrecht, HugoTeamspeler
    Volkert, LucTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.