• Focus '07 3 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bl├ęcourt, Jan deOverige stafTeammanager
    Haan, Peter denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan. 11:00Focus '07 3 - Kampong 12
    2 feb. 11:00Focus '07 3 - VVIJ 5
    9 feb. 13:30Vreeswijk 2 - Focus '07 3
    16 feb. 11:00PVCV 5 - Focus '07 3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jan.Kampong 12 - Focus '07 31 - 0
    19 jan.Woerden 4 - Focus '07 36 - 1
  • Poulestanden Focus '07 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BVV '31 23201174136
    2Sporting '70 432017526
    3Focus '07 3311146-24
    4AFC Quick 1890 53012417-131

    Poulestanden Focus '07 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woerden 41080251252624
    2SCH '44 21071235181722
    3Kampong 121171342192322
    4Vreeswijk 21062241231820
    5VVIJ 5114343128315
    6Faja Lobi KDS 4104062854-2612
    7JSV Nieuwegein 2103252623311
    8PVCV 5103161928-910
    9Focus '07 3103162034-1410
    10Zwaluwen Utrecht '11 392161641-257
    11PVC 391261329-165
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bl├ęcourt, Jan deTeamspeler
    Buuren, Peter-Henk vanTeamspeler
    Dijk, Arnold vanTeamspeler
    Dijk, DavidTeamspeler
    Dijk, JohanTeamspeler
    Haan, Peter denTeamspeler
    Hazenberg, WesleyTeamspeler
    Heinstra, MichielTeamspeler
    Hoeksma, LourensTeamspeler
    Jaski, KoenTeamspeler
    Kolenbrander, DennisTeamspeler
    Kunneman, FlorianTeamspeler
    Ligt, Frank deTeamspeler
    Rademacher, MarkTeamspeler
    Ranshuysen, TimTeamspeler
    Rooij, Nivard deTeamspeler
    Verrips, LeroyTeamspeler
    Zanten, Dennis vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.