• Bestuur en verenigingsmedewerkers

    BESTUUR   

    Voorzitter

    Fouad Sidali (voorzitter@focus07.nl)

    Algemene zaken 
    Externe communicatie
    Sponsoring
    Veiligheid

     

    Secretaris

    Daniël Doornik (secretaris@focus07.nl)

    Ledenadministratie 
    Vrijwilligers 
    Interne communicatie

     




    Penningmeester 

    John Copier (penningmeester@focus07.nl) 

    Financiën 
    Inning contributie
    Verzekeringen 

     

    Jeugd- en dameszaken 

    Sandra Coenmans (jeugdcommissie@focus07.nl

    Jeugdcommissie
    Dames
    Toernooien 
    Activiteitencommissie 

     

    Technische zaken 

    vacature (technischecommissie@focus07.nl) 

    Technische commissie 
    Scouting en indeling
    Samenwerkingsverbanden
    Medische begeleiding

     

    Wedstrijd-/facilitaire zaken 

    Patrick Barten (wedstrijdzaken@focus07.nl)

    Wedstrijdsecretariaat
    Scheidsrechters 
    Trainingsmaterialen 
    Teamkleding 

     

    Accommodatie zaken 

    John Maassen (accommodatie@focus07.nl)

    Onderhoud en Beheer accommodatie
    Verhuur accommodatie 
    ICT en telefonie 

     

    Kantine zaken 

    Berry Vermeeren (kantine@focus07.nl)

    Kantinecommissie
    Vergunningen, naleving wet- en regelgeving 
    Inkoop 
    Feestcommissie

     


    VERENIGINGSMEDEWERKERS

    Jolanda Helmond (aanwezig ma-wo-do van 13.00-17.00 uur)
    -ledenadministratie
    -kledinguitgifte
    -coördinatie kantinerooster

    e-mail: ledenadministratie@focus07.nl


    Adrie van Wiggen
    -begeleiding/coördinatie kantinediensten en schoonmaak