header7.jpg

AFGELAST???

dinsdag 07 maart 2017

Afgelast zijn
Thuis: 


Afgelast zijn
Uit:

PROGRAMMA

& UITSLAGEN

Klik hier voor het programma van de competitie en uitslagen
gedragscode 180

KANTINEROOSTER


Wanneer heb je kantinedienst? 
Klik hier
OPROEP ALTIJD BEVESTIGEN!!!
 
Welkom op de pagina van de JO12-1

15403393 730289730454956_6674935376248832000_n






































Selectie:
1 - Jay van Uden (K)
2 -  Jayden Hendriks
3 - Max van Santen
4 - Christiaan van Linden
5 - Tom van Leeuwen
6 - Sem ten Veen
7 - Rayan el Yahyaoui
8 - Adib el Hasnaoui
9 - Lars van Doorn
10 - Storm de Roos
11 - Abel Priem
12 - Tijs Otte
13 - Wesley Hackenberg
14 - Diyae Jijih
15 - Wessel Antonides

Staf:
Hoofdtrainer:         Thom Vink           -     0642944861     -     Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Assistent trainer:  Sean Ijzermans  -     0639351216     -     Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
Leider:                    Cas de Roos      -     0652502769     -     Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Trainingstijden:
Maandag:    17:30 - 19:00  Veld 4A/ Winterschema Veld 2B
Dinsdag:      17:30 - 19:00  Veld 2A/Winterschema Veld 2A
Donderdag: 17:30 - 19:00 Veld 3A/Winterschema Veld 2A

Mededelingen:
Inloopuur Fysio: Dinsdag/Donderdag  19:30 - 20:30
Dinsdag 13 & Donderdag 15 juni GEEN training i.v.m. Avondvierdaagse
Dinsdag 20 juni laatste training

Zondag 2 juli Seizoensafsluiting (BBQ + Fifa Toernooi)
Adres: Paul Rodenkohof 3
Verzameltijd: 17:15
Ouders helaas niet welkom :)

Kantinedienst
Voor vragen kun je terecht bij  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Afmelden voor training en wedstrijden moet je doen bij:
Training:   Altijd via APP of SMS bij Thom voor 16:00 op trainingsdag
Wedstrijd: Altijd via APP, SMS of MAIL bij Thom voor donderdag

Wedstrijden    
Datum Verzamelen/Vertrekken Spelen Thuis/Uit Tegen Uitslag
Rijden Vlaggen (Ook aanwezig in kleedkamer na afloop) Wassen
 27-08  09:15  10:15  Thuis  Schalkwijk O12-1 (B)  10-1  -  Pieter  Storm
 03-09  08:30  10:15  Uit  CDW O12-2G (B)  2-11  1 t/m 6  Gerard  Jayden
 17-09  08:00  09:45  Uit  Spakenburg O12-1 (C)  1-6  7 t/m 12  Khalid  Rayan
 01-10  09:25  11:00  Uit  Woudenberg O12-1 (C)  1-11  13 t/m 3  Hans  Hugo
 08-10  09:15  10:15  Thuis  SEC O12-1 (C)  6-2  -  Marco  Wessel
 15-10  08:25  09:45  Uit  VVZ'49 O12-1 (C)  1-5  4 t/m 9  Heinrich  Tom
 22-10  09:40 (Bij Vriendenschaar)  10:30  Uit  Vriendenschaar O12-1 (B)  0-8  -  Patrick  Sem
 29-10  13:10  14:00  Thuis  Houten O12-2 (C)  5-1  -  Khalid  Christiaan
 05-11  07:25  08:30  Uit  VVIJ O12-2 (C)  3-1  10 t/m 15  Hans  Abel
 12-11  09:40  10:30  Thuis  Quick 1890 O12-2 (C)  3-2  -  Gerard  Max
 26-11  07:40  09:00  Uit  CDW O12-1 (C)  7-0  1 t/m 6  Patrick  Tijs
 03-12  08:15  09:30  Uit  CJVV O12-1 (C)  5-1  7 t/m 12  Heinrich  Wesley
 10-12  10:30  11:30  Thuis  Victoria O12-2 (C)  2-1  -  Marco  Wessel
 -  -  -  -  -  -  -  -
 21-01  10:25  11:30  Uit  Brederodes O12-1 (C)  1-2  13 t/m 4  Gerard  Christiaan
 04-02  09:50  11:05  Uit  De Meern O12-2 (C)  1-3  5 t/m 10  Gerard  Tom
 18-02  14:10  15:00  Thuis  Kampong O12-2 (C)  3-3  -  Hans  Diyae
 25-02  07:25  08:30  Uit  VVIJ O12-3 (B)  1-3  11 t/m 2  Hans  Tijs
 04-03  09:20  10:15  Thuis  Brederodes O12-1 (C)  0-2  -  Heinrich  Rayan
 11-03  07:50  09:00  Uit  Zwaluwen Utrecht O12-1 (C)  2-7  3 t/m 8  Khalid  Sem
 18-03  09:20  10:15  Thuis  De Meern O12-2 (C)  2-4  -  Patrick  Max
 25-03  09:15  10:00  Thuis  Desto O12-1 (C)  4-1  -  Khalid  Diyae
 01-04  07:20  08:30  Uit  Kampong O12-2 (C)  4-2  9 t/m 15  Hans  Abel
 05-04  17:00  18:00  Uit  Geinoord O12-1 (B)  0-3  Anders  Hans  Storm
 08-04  10:00  10:45  Thuis  Zwaluwen Utrecht O12-1 (C)  4-0  -  Heinrich  Wessel
 19-04  17:45  18:30  Thuis  Elinkwijk O12-1 (B)  3-6  -  Hans  Sem
 22-04  08:50  10:00  Uit  Desto O12-1 (C)  6-3  1 t/m 6  Heinrich  Rayan
 03-06  09:15  10:00  Thuis  Overgangstoernooi (T)  4e  -  Khalid/Patrick  Tijs
 17-06  Thuis  24-Uurs Toernooi (T)  Gerard/Heinrich  Storm
*C = Competitie
*B = Beker
*T = Toernooi
*O = Oefenwedstrijd

Doelpunten & Assists
Naam: Doelpunten Beker/Toernooi: Assists Beker/Toernooi: Doelpunten Competitie: Assists Competitie:
Jay van Uden (K)  0  0  0  0
Jayden Hendriks  0  0  0  1
Max van Santen  0  0  2  1
Christiaan van Linden  0  0  0  1
Tom van Leeuwen  1  0  0  2
Wesley Hackenberg  0  0  0  2
Storm de Roos  2  2  5  6
Adib el Hasnaoui  9  0  14  3
Wessel Antonides  1  0  3  3
Tijs Otte  4  3  9  11
Sem ten Veen  4  1  11  1
Hugo Rodenhof  2  0  4  5
Abel Priem  3  0  1  3
Rayan el Yahyaoui  1  1  4  2
Lars van Doorn  2  2  19  5
Diyae Jijih  0  2  8  5
Laatst aangepast op woensdag 14 juni 2017 13:30
 


 

ADRES

Sportpark Parijsch
Prijsseweg 14 A1
4105 LE CULEMBORG
0345-512924

Correspondentie-adres:
Postbus 105
4100AC CULEMBORG

ROUTEBESCHRIJVING
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow