header9.jpg

AFGELAST???


Klik hier om afgelastingen te zien.

PROGRAMMA

& UITSLAGEN

Klik hier voor het programma van de competitie en uitslagen
gedragscode 180

KANTINEROOSTER


Wanneer heb je kantinedienst? 
Klik hier
OPROEP ALTIJD BEVESTIGEN!!!
 
Welkom op de pagina van de JO14-1

Eerstkomende activiteiten
Ma 23 okt: training
van 19.00-20.30 op veld 3B. Verzamelen in kleedkamer om 18.50
Di 24 okt: training van 17.30-19.00 op veld 1B. Verzamelen in kleedkamer om 17.20
Do 26 okt: training van 17.30-19.00. Verzamelen in kleedkamer om 17.20
Za 28 okt: thuiswedstrijd tegen FC De Bilt JO14-1. Verzamelen 11.45. Spelen 12.45. Vlaggen: Badr. Was: Nick 

Trainingstijden:

Maandag van 19.00-20.30 op veld 3B
Dinsdag van 17.30-19.00 op veld 1B
Donderdag van 17.30-19.00 op veld 1A
Verzamelen in de kleedkamer 10 minuten voor aanvang training.

Afmelden voor training en wedstrijden moet je doen bij: Roy van Velden: 06-52650187

Mededelingen:

Spelers:
Roan Beck
Thomas Buur
Milo Croock
Nassim Dahri
Thijs van Est
Bram Groenewegen
Nick van der Heiden
Julian Josten
Amer Maletic
Dani van Nuijssenborgh
Denny Swanink (K)

Faas Wolters
Badr El Yahyaoui

Trainer: Roy van Velden
Leider:
Asmir Maletic
Beheer site:
Ruth Sanders
Vlaggen: 
Ouders van Milo, Bram, Dani, Denny, Badr
Wassen: Ouders van Roan, Thomas, Nassim, Thijs, Nick, Julian

Kantinedienst:
Voor vragen kun je terecht bij  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Wedstrijden    

Datum Aanwezig Spelen Tegen Waar Type Uitslag Rijden Vlaggen Was
26/8 12.00 13.00 't Goy JO15-1 Focus  Oe 0-3    Dani Thomas
 2/9  9.00  10.30 WV-HEDW JO14-1 Sportpark Middenmeer
Radioweg 86, Amsterdam 
Be  2-1  Roan, Thomas, Milo, Nassim  Milo Roan 
6/9 18.00 19.30 CDW JO14-1 Sportpark Marienhoeve Veerweg, Wijk bij Duurstede (Kruising Lekdijk Oost)  Oe 3-1  Thijs, Bram,
Faas
Nick, Julian,
Cemal,
Denny 
Bram
Amer 
Thijs 
 9/9  12.45 13.45  VVZ '49 JO14-1  Focus  Be  3-2    Bram Nassim 
 16/9  12.45 13.45  CDW JO14-1  Focus  Be  0-2    Denny  Nick 
18/9 18.00 19.00 HSSC JO14-1 Focus Oe 3-1    Badr  Julian
23/9 10.45  11.45  Soest SO JO14-1  Focus  Co  5-5   Milo Roan
30/9 12.15 13.45 Kampong JO14-1 Sportpark Marschalkerweerd, Laan van Maarschalkerweerd 1 Utrecht Co 4-1 Bram, Julian,
Amer, Dani
Bram  Thomas
7/10 12.45 13.45 Desto JO14-1 Focus Co 0-1    Dani  Nassim
14/10 11.30 13.00 Hooglanderveen JO4-1 Sportpark Willem Tomassen, Heideweg 57, Hooglanderveen  Co 6-0  Denny, Faas,
Badr, Roan
Denny
Dani
Thijs
28/10 11.45 12.45 FC De Bilt JO14-1 Focus Co     Badr Nick
4/11 8.15 9.45 Houten JO14-1  Sportpark Oud Wulven, Oudwulfseweg 1, Houten Co   Thomas,Milo,
Nassim,Thijs
Milo Roan
11/11  11.15  12.45  AFC Quick 1890 JO14-1  Sportpark Dorrestein, Dorresteinsesteeg 1, Amersfoort  Co    Bram, Nick, Julian, Amer Bram  Julian
                   



 

Laatst aangepast op maandag 23 oktober 2017 10:51
 


 
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow