header2.jpg

AFGELAST???


Klik hier om afgelastingen te zien.

PROGRAMMA

& UITSLAGEN

Klik hier voor het programma van de competitie en uitslagen
gedragscode 180

KANTINEROOSTER


Wanneer heb je kantinedienst? 
Klik hier
OPROEP ALTIJD BEVESTIGEN!!!
 
Welkom op de pagina van de JO14-1

Eerstkomende activiteiten
Za 26/5: BESLISSENDE WEDSTRIJD OM KAMPIOENSCHAP. Thuiswedstrijd tegen VVIJ JO14-1. Aanwezig 12.45 bij Focus. Aanvang wedstrijd 13.45. Vlaggen: Barend. Was: Milo

Trainingstijden:

Maandag van 19.00-20.30 op veld 3B
Dinsdag van 17.30-19.00 op veld 1B
Donderdag van 17.30-19.00 op veld 1A
Verzamelen in de kleedkamer 10 minuten voor aanvang training.

Afmelden voor training en wedstrijden moet je doen bij: Roy van Velden: 06-52650187

Mededelingen:

Spelers:
Roan Beck
Thomas Buur
Milo Croock
Nassim Dahri
Thijs van Est
Nick van der Heiden
Julian Josten
Amer Maletic
Dani van Nuijssenborgh
Denny Swanink (K)

Faas Wolters
Badr El Yahyaoui

Trainer: Roy van Velden
Leider:
Asmir Maletic
Beheer site:
Ruth Sanders
Vlaggen:
 Barend Nuijssenborgh

Wassen en Rijden: Alle ouders

Kantinedienst:
Voor vragen kun je terecht bij  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Wedstrijden    

Datum Aanwezig Spelen Tegen Waar Type Uitslag Rijden Vlaggen Was
26/8 12.00 13.00 't Goy JO15-1 Focus  Oe 0-3    Dani Thomas
 2/9  9.00  10.30 WV-HEDW JO14-1 Sportpark Middenmeer
Radioweg 86, Amsterdam 
Be  2-1  Roan, Thomas, Milo, Nassim  Milo Roan 
6/9 18.00 19.30 CDW JO14-1 Sportpark Marienhoeve Veerweg, Wijk bij Duurstede (Kruising Lekdijk Oost)  Oe 3-1  Thijs, Bram,
Faas
Nick, Julian,
Cemal,
Denny 
Bram
Amer 
Thijs 
 9/9  12.45 13.45  VVZ '49 JO14-1  Focus  Be  3-2    Bram Nassim 
 16/9  12.45 13.45  CDW JO14-1  Focus  Be  0-2    Denny  Nick 
18/9 18.00 19.00 HSSC JO14-1 Focus Oe 3-1    Badr  Julian
23/9 10.45  11.45  Soest SO JO14-1  Focus  Co  5-5   Milo Roan
30/9 12.15 13.45 Kampong JO14-1 Sportpark Marschalkerweerd, Laan van Maarschalkerweerd 1 Utrecht Co 4-1 Bram, Julian,
Amer, Dani
Bram  Thomas
7/10 12.45 13.45 Desto JO14-1 Focus Co 0-1    Dani  Nassim
14/10 11.30 13.00 Hooglanderveen JO4-1 Sportpark Willem Tomassen, Heideweg 57, Hooglanderveen  Co 6-0  Denny, Faas,
Badr, Roan
Denny
Dani
Thijs
28/10 11.45 12.45 FC De Bilt JO14-1 Focus Co 4-2    Badr Nick
4/11 8.15 9.45 Houten JO14-1  Sportpark Oud Wulven, Oudwulfseweg 1, Houten Co 6-3  Thomas,Milo,
Nassim,Thijs
Milo Roan
11/11  10.00 11.30 AFC Quick 1890 JO14-1  Sportpark Dorrestein, Dorresteinsesteeg 1, Amersfoort  Co  1-1  Bram, Nick, Julian, Amer Bram  Julian
18/11     VRIJ             
25/11 11.40 13.10 AS '80 JO14-1 Sportpark Klein Brandt, Sportpark 1, Almere Co 2-3  Dani, Denny, Faas, Badr Dani Thomas
2/12 12.15 13.15 PVCV JO14-1 Focus Co 2-0    Denny Nassim
9/12 7.30 8.45 Hercules JO14-1 Sportpark Voordorp, Voorveldselaan 4, Utrecht Co Afgelast      
16/12 11.00 12.30 FC Driebergen JO14-1 Sportpark de Woerd
De Woerd 3, Driebergen Rijsenburg
Oe 1-3  Thijs, Bram, Roan (ipv Nick), Julian Bram (ipv Milo) Thijs (ipv Nick)
13/1  9.30  10.30  Elinkwijk JO14-1   Focus Oe  6-0    Badr  Nick (ipv Thijs)
20/1 11.00 12.00 Bunnik '73 JO14-1 Focus Oe 3-1   Milo (ipv Bram)  Julian
27/1 9.30 10.30   DSC O15-1 Focus Oe 2-0   Dani   Roan
3/2 7.30   9.00 Hercules JO14-1 Sportpark Voordorp, Voorveldselaan 4, Utrecht Co  1-3 Thomas, Milo, Nassim, Thijs  Barend Thomas 
10/2 9.00  10.00  PVCV JO14-1 Focus  Co 1-1    Barend Nassim
17/2 10.30 12.00 Vreeswijk JO14-1 Sportpark Zandveld, helmkruid 3, Nieuwegein Co 2-4  Bram, Nick (inhaal), Julian, Amer Barend Thijs
10/3 9.00 10.00 PVC JO14-1 Focus Co 7-0    Barend Bram
17/3 10.45 12.15 Woerden JO14-1 Sportpark Woerden, Steinhagenseweg 7, Woerden Co 1-4  Dani, Denny, Faas, Badr Barend Nick
24/3 13.15 14.45 De Meern JO14-2 Sportpark de Meern, Loenenseboslaan 2, De meern Co 1-5  Roan, Thomas, Milo, Thijs Barend Julian
2/4 8.45   10.00 JO-14/15 Buitenboys Toe    ???    Amer
7/4 9.00 10.00 Desto JO14-1 Focus Co 3-0     Barend  Denny
14/4 12.15 13.45 Kampong JO14-1 Kampong, Ln van Maarschalkerweerd 1, Utrecht Co  1-2 Bram, Nick, Julian, Amer   Barend  Badr
21/4 10.45 11.45 OSM '75 JO14-1 Focus Co 6-0     Barend  Roan
12/5 7.30 8.30 Vriendenschaar JO14-1 Sportpark Terweijde Co 1-1     Barend  Thomas
19/5 7.30 9.00 Hercules JO14-2 Sportpark Voordorp, Voorveldselaan 4, Utrecht Co 4-4  Dani, Denny, Faas, Badr  Barend  Faas
26/5 12.45 13.45 VVIJ JO14-1 Focus Co      Barend  Milo
2/6 ? ? Focus O14-15 toernooi Focus Toe       Nassim



 

Laatst aangepast op vrijdag 25 mei 2018 12:55
 


 
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow