header7.jpg

AFGELAST???

woensdag 14 mei 2014

Afgelast zijn
Thuis:

Afgelast zijn
Uit:

INDELING JEUGD

2014-2015

Voorlopige indeling is bekend
Klik hier om de indelingen te zien

PROGRAMMA

& UITSLAGEN

Klik hier voor het programma van de competitie en uitslagen
gedragscode 180

KANTINEROOSTER


Wanneer heb je kantinedienst? 
Klik hier
 

DSC 0206web






















Welkom op de site van de B2  2013/2014


Selectie B2:
Frank Temminck (K)- Sjoerd Bodewes- Ish van den Boogert- Pieter Boot
Thymen Groenenveld- Midas Hubers- Jordy van Kouwen- Rolf Pastoors- Peer Pieters- 
Nick van Rooyen- Milo Saporito- Jasper Steen- Lucas Vaessen- Xander de Vries
Jordi van Wiggen- Bilal Yaagoubi 
____________________________ 

Trainer:
Jan Blom
e-mail:  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
telnr: 06-21292973

Leider:
Yvonne Bodewes
telnr: 06-18754794
e-mail:  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
______________________________________________________________________

Trainingstijden:

Maandag 19.30 - 20.30 uur veld 2A
Aanwezig: 19.15 uur, kleedkamer 8

Tot het einde van het seizoen trainen we op donderdag mee met de B1 o.l.v. Co van Wiggen
Aanwezig: 18.45 uur (training van 19.00 - 20.30 uur)

Douchen na de trainingen en wedstrijden is verplicht!!!
 

Afmelden:
Persoonlijk afmelden voor de trainingen bij Jan Blom: 06-21292973
Persoonlijk afmelden voor de wedstrijden bij Yvonne: 06-18754794

Wedstrijd informatie:

Zaterdag 17 mei: UITTOERNOOI bij vv Haarsteeg in Haarsteeg, aansluitend team-etentje bij de Chinees!
Verzamelen bij FOCUS om 12.15 uur!!
(Melden leider bij toernooi-organisatie: 13.00 uur
Eerste wedstrijd: 13.30 uur)

19.00 uur: etentje bij de Chinees aan het Jach in Culemborg




Rijschema:

Wanneer Wie (Ouder van) Waar
 Zaterdag 1 febr.  Ish, Rolf, Midas, Xander                 Sportpark Galecop 1,
3438 HX Nieuwegein                          
 Zaterdag 1 maart  Pieter, Lucas, Milo, Sjoerd Sportpark Liesbosch Hoograven
Verlengde Hoogravensweg 2A
3525 BG Utrecht
 Zaterdag 15 maart  Thijmen, Ish, Lucas, Nick Sportpark Groenvliet
Heemradenlaan 13
3403 NK IJsselstein 
 Zaterdag  5 april  Frank, Jordy vW, Jasper, Sjoerd Sportpark de Paperclip
Parkzichtlaan 201
3451 GX Vleuten 
 Zaterdag 3 mei  Rolf, Ish, Milo, Sjoerd Kampong
Sportpark Maarschalkerweerd
Laan van Maarschalkerweerd 1 
 Zaterdag 17 mei  Pieter, Jordy vK, Milo, Sjoerd Toernooi Haarsteeg

__________________________________________________________________________

Extra informatie:

- Voor vragen kunnen jij of je ouders altijd bellen of mailen.

__________________________________________________________________________

 
Spelers informatie:


Laatst aangepast op maandag 12 mei 2014 08:39
 


 

ADRES

Sportpark Parijsch
Prijsseweg 14 A1
4105 LE CULEMBORG
0345-512924

Correspondentie-adres:
Postbus 105
4100AC CULEMBORG

ROUTEBESCHRIJVING
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow