header8.jpg

AFGELAST???


Klik hier om afgelastingen te zien.

PROGRAMMA

& UITSLAGEN

Klik hier voor het programma van de competitie en uitslagen
gedragscode 180

KANTINEROOSTER


Wanneer heb je kantinedienst? 
Klik hier
OPROEP ALTIJD BEVESTIGEN!!!
 
Welkom op de pagina van de JO19-2

Trainingstijden
Maandag    : 20.00 - 21.30 ; veld 3A
Woensdag :  20.00 - 21.30 ; veld 2A

Mededelingen:
--


Kantinedienst

Voor vragen kun je terecht bij  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Rijschema
GROEP 1    Vidar            Koen              Devon              David                         
GROEP 2    Wessel         Max/Daan        Twan                Lucas
GROEP 3     Mike       Timo       August          Joris      Noah


Wedstrijden    
Datum  Aanwezig Spelen Waar  Tegen           Rijden
02 sept 17  13.00 13.45 THUIS Musketiers 19-1 --   2-0    be   
13 sept 17 19.00 20.00 UIT Schalkwijk 19-1 Gr 1 7-2 be
16 sept 17 13.00 13.45 THUIS Delta Sports 19-5  -- 3-1 be
23 sept 17  15.00  15.45   THUIS Vreeswijk 19-2  --  6-0 co
30 sept 17  14.00  15.15  UIT Delta Sports 19-3  Gr. 2  1-2 co 
07 okt 17  14.45   15.30   THUIS VVIJ 19-3  --  2-2 co 
14 okt 17  12.30   13.45  UIT IJFC 19-2   Gr.3  4-2 co
21 okt 17  co
28 okt 17  co
04 nov 17   11.30 12.15  UIT  V´schaar 19-3  zelf 3-3 co
11 nov 17  12.20  13.35  UIT VVIJ 19-5   Gr.1 6-2  co 
18 nov 17 15.00   15.45  THUIS JSV 19-3  -- 0-4 co
25 nov 17 11.50   13.05  UIT  PVCV 19-5  Gr.2 2-5  co
02 dec 17 15.00  15.45  THUIS  Lopik 19-2  --  5-0 co
09 dec 17 13.00  14.00  UIT  Brederodes 19-2  Gr.3  co
VOORJAARS COMPETITIE   3e klasse - 01     
10 feb 18 13.00  13.45  THUIS   Lopik 19-2 --   1-1 co 
17 feb 18
VERVALLEN  Brederodes 19-2  co
24 feb 18 i/b
03 mrt 18  13.30  14.30 UIT   Brederodes 19-2   Gr.1 4-3  i/b
10 mrt 18  12.45 13.30   THUIS MSV´19 19-2   --  2-3 co
17 mrt 18  11.45 13.00  UIT  Schalkwijk 19-1  Gr.2  co
24 mrt 18  12.15 13.00   UIT Vriendenschaar   zelf co 
31 mrt 18 co
07 apr 18  15.00  15.45 THUIS   ´t Goy 19-2  -- co
14 apr 18   09.00   09.55   UIT VVIJ 19-4   Gr.3 co
21 apr 18  12.15  13.00  THUIS  Vianen 19-1  -- co 
28 apr 18 i/b 
05 mei 18 i/b 
12 mei 18  14.30  15.45  UIT  Kampong 19-4  Gr.1 co 
19 mei 18  13.45  15.00  UIT de Bilt 19-1   Gr.2 co 
26 mei 18 15.00  15.45  THUIS   Delta Sport 19-3 --  co


 

Laatst aangepast op vrijdag 13 april 2018 09:37
 


 

ADRES

Sportpark Parijsch
Prijsseweg 14 A1
4105 LE CULEMBORG
0345-512924

Correspondentie-adres:
Postbus 105
4100AC CULEMBORG

ROUTEBESCHRIJVING
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow